Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Sct. Croix napouštěcí olej plechovka 1l

Sct. Croix napouštěcí olej v odstínu teak

323,-
267,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 34548
Dodací lhůta do tří dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Sct. Croix napouštěcí olej plechovka 1l

Plechovka napouštěcího oleje o objemu 1 litr. Tento olej slouží jak pro vnější tak pro vnitřní nátěry zahradního nábytku z materiálu eukalyptus dále také slouží pro nátěr domovního nábytku, stolů a židlí, které je vyrobeno z měkkého či tvrdého dřeva. Olej je čistým přírodním produktem, který slouží na bázi lněných olejů, čínského dřevního oleje a přírodních pryskyřic pro dlouhodobou ochranu a zvýraznění struktury dřeva. Součástí plechovky je rozprašovač pro snadné nanášení. Olej je v odstínu teak. Nedoporučuje se nanášet ve dvou vrstvách.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Zboží je samostatně neprodejné. Lze ho zakoupit pouze jako součást objednávky na zahradní nábytek.


Technické parametry
Objem (l): 1

Obdobné produkty k produktu Sct. Croix napouštěcí olej plechovka 1l

Kategorie produktu: Sct. Croix napouštěcí olej plechovka 1l

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist