Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Šatní skříň WESTA X bílá

Pěkná elegantní šatní skříň WESTA X je zhotovena z velmi kvalitního lamina (16 mm). Barevné provedení skříně je bílá. Rozměry: 150 x 58 x 200 cm.

7 673,-
6 342,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: ANK-WESTA-X-SZA-B
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Šatní skříň WESTA X bílá

Pěkná elegantní šatní skříň WESTA X je zhotovena z velmi kvalitního lamina (16 mm). Barevné provedení skříně je bílá. Posuvné dveře, jež jsou opatřeny hliníkovými ložiskovými pojezdy – Micra Sevroll, jsou vybaveny zrcadly. Úložný prostor obsahuje police v levé části a věšákovou tyč pak v části pravé. Skříň je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
hloubka: 58
hmotnost: 210
materiál: LTD (lamino)
Místnost: dětský pokoj, ložnice, předsíň
šířka: 150
výška: 200
Základní barva: Bílá

Doplňkové produkty

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist