Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Šatní skříň MARSYLIA 250 bílá s osvětlením

Moderní šatní skříň MARSYLIA se třemi posuvnými dveřmi. Korpus je zhotoven z kvalitní LTD (lamino) v barevném provedení bílá. Boční dveře jsou bílé v lesku, prostřední dvířka jsou ze zrcadla. Celkové rozměry skříně MARSYLIA jsou 255 x 61 x 225cm.

16 200,-
13 388,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SLA-MARS-250-BZ
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Šatní skříň MARSYLIA 250 bílá s osvětlením

Moderní šatní skříň MARSYLIA se třemi posuvnými dveřmi. Korpus je zhotoven z kvalitní LTD (lamino) v barevném provedení bílá. Boční dveře jsou bílé v lesku, prostřední dvířka jsou ze zrcadla. Dále je skříň vybavena třemi praktickými zásuvkami v dolní části. Celá skříň je hraněna páskou ABS. V krajních částech je umístěna šatní tyč, uprostřed jsou police. Dveře jsou otevírány pomocí systému SEVROLL. V ceně je také LED osvětlení, díky němuž skříň skvěle vynikne v každém interiéru. Dodáváno v demontu.


Technické parametry
hloubka: 61
hloubka: 61
hmotnost: 265
materiál: LTD (lamino)
materiál: LTD (lamino)
Místnost: ložnice
Místnost: ložnice
šířka: 255
výška: 225
Základní barva: Bílá
Základní barva: Bílá

Obdobné produkty k produktu Šatní skříň MARSYLIA 250 bílá s osvětlením

Kategorie produktu: Šatní skříň MARSYLIA 250 bílá s osvětlením

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist