Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Šatní skříň 4-dveř.INDIANAPOLIS I-18 jasan tmavý

Pěkná kombinovaná skříň INDIANOPOLIS je vybavena čtyřmi dveřmi a dvěma zásuvkami. Skříň je zhotovena z kvalitního lamina v barvě jasan tmavý. Celkové rozměry skříně jsou 178 x 58 x 214 cm.

10 820,-
8 942,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-IND-I18-JAT
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (5)
Podrobný popis produktu Šatní skříň 4-dveř.INDIANAPOLIS I-18 jasan tmavý

Pěkná kombinovaná skříň INDIANOPOLIS je vybavena čtyřmi dveřmi a dvěma zásuvkami. V prostřední části skříně je umístěna šatní tyč a ve vrchní části jedna polička, na bocích pak šatní tyče a poličky nahoře i dole. Skříň je zhotovena z kvalitního lamina v barvě jasan tmavý. Elegance a jednoduchost nábytku se skvěle hodí do každého interiéru. Dodáváno v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: jasan tmavý
hloubka: 58
hmotnost: 158
materiál: LTD (lamino)
Místnost: dětský pokoj, kancelář, ložnice, obývák
šířka: 178
výška: 214
Základní barva: Jasan

Doplňkové produkty

Kategorie produktu: Šatní skříň 4-dveř.INDIANAPOLIS I-18 jasan tmavý

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist