Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

BUTON - Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem, P provedení, ekokůže bílá SLEVA 10.000,-Kč

MIMOŘÁDNÁ AKCE, POSLEDNÍ KUS - SLEVA 10.000,-Kč - JEN DO KONCE KVĚTNA 2020 Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem je vyrobená z velmi kvalitní ekokůže bílé.

původní cena
29 990,- Kč
19 990,-
16 521,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000076703
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu BUTON - Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem, P provedení, ekokůže bílá SLEVA 10.000,-Kč

SLEVA 10.000,-Kč POSLEDNÍ KUS ZA TUTO CENU Celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem a polohovatelným záhlavím, které zajišťuje komfortní opření zad a hlavy vyniká svým dekorativním prošití sedáků. Bílá ekokůže dodává sedací soupravě na eleganci a praktičnosti. Má pravé provedení rohu. Plocha na spaní je 125 x 200 cm.

Sedací souprava je určena pro příležitostné spaní.

celočalouněná rohová rozkládací sedací souprava s úložným prostorem a polohovatelným záhlavím, které zajišťuje komfortní opření zad a hlavy, dekorativní prošití sedáků, P provedení, materiál: ekokůže bílá, rozměry: ŠxVxH: 275x71 / 85x225 cm, plocha na spaní: ŠxD: 125x200 cm. POSLEDNÍ KUS.


Technické parametry
hmotnost: 162
materiál: ekokůže bílá
objem: 3.2346
Rozměry š x v x h (cm): 275x71 / 85x225

Obdobné produkty k produktu BUTON - Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem, P provedení, ekokůže bílá SLEVA 10.000,-Kč

Kategorie produktu: BUTON - Rozkládací rohová sedací souprava s úložným prostorem, P provedení, ekokůže bílá SLEVA 10.000,-Kč

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist