Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Rozkládací pohovka PATRIK Inari 95/91

Elegantní a moderní rozkládací pohovka PATRIK. Barevné provedení látek – Inari 91 a Inari 95 (vzorky viz malý obrázek). Díky bonelovým pružinám a PUR pěně je velmi pohodlná a zaručí komfort při sezení. Pohovka je vybavena úložným prostorem a také ji lze rozložit pro příležitostné spaní. Rozměry pohovky PATRIK jsou 195 x 88 x 95 cm.

6 360,-
5 256,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: ROB-PAT-3R-I95-I91
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Rozkládací pohovka PATRIK Inari 95/91

Elegantní a moderní rozkládací pohovka PATRIK. Barevné provedení látek – Inari 91 a Inari 95 (vzorky viz malý obrázek). Díky bonelovým pružinám a PUR pěně je velmi pohodlná a zaručí komfort při sezení. Pohovka je vybavena úložným prostorem a také ji lze rozložit pro příležitostné spaní. Spací plocha má po rozložení 195 x 115 cm. Rozložení je velmi snadné. Jedná se o klik-klak systém, kdy se přední část nadzvedne a zadní část sklopí do vodorovné polohy. V ceně nejsou zahrnuty polštářky, je možné je však doobjednat. Rovněž lez dokoupit také křesla s úložným prostorem.


Technické parametry
hloubka: 88
hmotnost: 80
materiál: látka
Místnost: kancelář, obývák
šířka: 195
výška: 95

Obdobné produkty k produktu Rozkládací pohovka PATRIK Inari 95/91

Kategorie produktu: Rozkládací pohovka PATRIK Inari 95/91

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist