Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Rozkládací jídelní stůl T-4600 TR2

Rozkládací jídelní stůl vyrobený z dýhy kaučuku v barevném provedení třešeň.

původní cena
8 990,- Kč
7 641,-
6 315,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: T-4600 TR2
Dodací lhůta do 3 dnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Rozkládací jídelní stůl T-4600 TR2

Elegantní rozkládací jídelní stůl je vyroben z dýhy kaučukovníku nazývaného také jako malajský buk. Dřevo je mořeno v barvě třešeň. Tento stůl je velice praktický díky své jedinečné délce, která je po rozložení 268 cm. U tohoto stolu pohostíte né jen rodinu, ale také své přátele.  

Stůl je dodáván v demontoveném stavu s přiloženým návodem na sestavení.


Technické parametry
hmotnost v kg: 61
rozměr v cm: 180+44+44x100x75

Obdobné produkty k produktu Rozkládací jídelní stůl T-4600 TR2

T-12200 WAL


12 741,- Kč

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist