Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Rozkládací jídelní stůl LINK sonoma

Rozkládací jídelní stůl LINK sonoma je z moderního sektorového nábytku LINK. Nábytek má trendové barevné provedení dub Sonoma.

4 537,-
3 750,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: LAS-LINK-STUL-SON
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (4)
Podrobný popis produktu Rozkládací jídelní stůl LINK sonoma

Rozkládací jídelní stůl LINK sonoma je z moderního sektorového nábytku LINK. Nábytek má trendové barevné provedení dub Sonoma. Je vyrobena z lamina s ABS hranou a povrch nábytku je 3D. Lamino je odolné proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysokým teplotám. Plocha před rozložením je 145 cm x 80 cm a plocha po rozložení je 185 cm x 80 cm. V nabídce naleznete další jednotlivé prvky sektoru LINK, ze kterých je možné zařídit krásný obývák, pokoj nebo jídelnu.


Technické parametry
Barva detailně: Dub sonoma
hloubka: 80
hmotnost: 50
materiál: LTD (lamino)
Místnost: jídelna, kuchyně
šířka: 145-185
výška: 76
Základní barva: Dub

Obdobné produkty k produktu Rozkládací jídelní stůl LINK sonoma

Kategorie produktu: Rozkládací jídelní stůl LINK sonoma

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist