Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Rohová skříň pravá DALLAS D-21 výběr barev

Zajímavá rohová skříň DALLAS je zhotovena z velmi kvalitní LTD (lamino) s lištami z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) a deskami o tloušťce 48 mm. Vše je hraněno ABS páskou. Skříň je vybavena policemi v levé a šatní tyčí v pravé části. Rozměry skříně jsou 100 x 114 x 192 cm.

Základní cena: 8 036,- Kč
6 641,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
8 036,-
6 641,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-DAL-D21P
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Rohová skříň pravá DALLAS D-21 výběr barev

Zajímavá rohová skříň DALLAS je zhotovena z velmi kvalitní LTD (lamino) s lištami z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) a deskami o tloušťce 48 mm. Vše je hraněno ABS páskou. Skříň je vybavena policemi v levé a šatní tyčí v pravé části. Vrchní a spodní desky mají zajímavé netradiční vyřezávání. Barevné provedení si můžete vybrat. Kombinovat lze odlišné barvy korpusu a dvířek či zvolit jednobarevnou variantu. V nabídce si zvolíte okolní barvu (barva korpusu) a poté vnitřní barvu (barva dvířek). Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
hloubka: 114
hmotnost: 70
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kancelář, ložnice, obývák
šířka: 100
výška: 192
Základní barva: na výběr

Varianty produktu: Rohová skříň pravá DALLAS D-21 výběr barev

Barva
jrs-dub-lanýž

jrs-dub-sono-čoko-dub-sono

jrs-dub-sono-dub-čoko

jrs-dub-sonoma

jrs-dub-sonoma-čoko

Kategorie produktu: Rohová skříň pravá DALLAS D-21 výběr barev

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist