Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Rohová sedačka ELDORADO rozkládací látka

Rohová rozkládací sedačka ELDORADO vhodná do moderního interiéru je z teflonové látky - mineva s možností výběru různých barev.

Základní cena: 44 944,- Kč
37 144,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si materiál a barevné provedení potahové látky čalounění Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
44 944,-
37 144,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: ELDORADO
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Rohová sedačka ELDORADO rozkládací látka

Rohová rozkládací sedačka vhodná do moderního interiéru ze série ELDORADO je velmi komfortní, elegantní a kvalitně zpracovaná. Je potažená teflonovou látkou - mineva, vybrat si můžete ze široké barevné škály. Sedačka obsahuje prostor s roštem a matrací pro příležitostní spaní. Plocha po rozložení je 120 x 190 cm. Na výběr je ze dvou provedení, s rohem na pravé nebo na levé straně. Tento kus můžete doplnit trojsedákem, dvojsedákem a křeslem ze stejné série.

Potah má velice snadnou údržbu, je omyvatelný.

Hmotnost 110 kg
Rozměry (vxšxh) 88 x 290 x 240 cm
Výplň sedáku bonell

Varianty produktu: Rohová sedačka ELDORADO rozkládací látka

Vyberte si materiál a barevné provedení potahové látky čalounění

Mineva

Složení 23% Polyester, 33% Polyamid, 44%
Tloušťka 1,8 mm
Otěruvzdornost 75.000 cyklů
Certifikace podle standardů ÖKO – TEX
Výrobce FARGOTEX

Mineva je velice kvalitní potahový materiál s teflonovou povrchovou úpravou, která značně zjednodušuje údržbu a omezuje špinivost látky. Struktura látky je na dotyk velice jemná a příjemná ale i přesto velice odolná proti poškození i proti otěru. Při zkoušce otěruvzdornosti bylo dosaženo více než 75000 cyklů bez poškození. Potahový materiál je vhodný  i na potahy nábytku v náročném prostředí jako jsou recepce, školy, restaurace, čekárny a další.

Údržba a čištění:

Na čištění látky MINEVA používejte měkký bavlněný hadřík lehce navlhčený vodou. Pro odstranění nečistot se doporučují jemné kruhové pohyby a následně nechte látku přirozeně uschnout. Látku je nutné pravidelně vysávat pomoci vysavače nebo ručně s použitím jemného kartáče.

Mineva 2

Mineva 3

Mineva 4

Mineva 5

Mineva 6

Mineva 7

Mineva 8

Mineva 9

Mineva 10

Mineva 11

Mineva 12

Mineva 13

Mineva 14

Mineva 15

Mineva 16

Mineva 17

Mineva 18

Mineva 19

Mineva 20

Mineva 21

Mineva 22

Mineva 23

Kategorie produktu: Rohová sedačka ELDORADO rozkládací látka

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist