Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Rohová sedací souprava SANDRA

Sedací souprava o rozměru 240x185 cm. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko o ploše 190x125 cm, které je vhodné k příležitostnému spaní.

Základní cena: 15 990,- Kč
13 215,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si umístění rohu u sedačky Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
15 990,-
13 215,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Rohová sedací souprava SANDRA

Velmi praktická sedací souprava Sandra o rozměru 240x185 cm je vhodná do menších prostorů. Pohodlné sezení Vám zaručí pružiny s PUR (polyuretan) pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko o ploše 190x125 cm, které je vhodné k příležitostnému spaní. Sedací souprava má praktický úložný prostor na lůžkoviny. Na výběr roh na levé nebo na pravé straně.


Technické parametry
hloubka sedáku v cm: 54
hloubka v cm: 84
hmotnost v kg: 120
rozměr v cm: 240 x 185
rozměr v cm: plocha lůžka po rozložení: 190 x 125
výška sedu v cm: 44
výška v cm: 92

Varianty produktu: Rohová sedací souprava SANDRA

Vyberte si umístění rohu u sedačky
Roh na levé straně

Roh na pravé straně

Obdobné produkty k produktu Rohová sedací souprava SANDRA

Kategorie produktu: Rohová sedací souprava SANDRA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist