Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Rohová sedací souprava Agata P cihlová

23 270,-
19 232,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0103012101
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Rohová sedací souprava Agata P cihlová

Sedací souprava Agáta je velmi oblíbeným klasickým modelem. Sedací souprava Agáta díky svému provedení poskytuje dostatek místa k sezení a odpočinku. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i nepostradatelný úložný prostor, který můžete využít např.na lůžkoviny. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, výpň sedáků tvoří pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace ve spojení s vysokou opěrkou zad, je zárukou pohodlného sezení. Sedací soupravu nabízíme v levém i pravém provedení a také v klasické sestavě 3F+1+1. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
rozměry: 253x237 cm, plocha pro spaní 135x185 cm


Technické parametry
Barva (základní): Lino 090/Melanž 090
hloubka: 90 cm
hloubka sedu: 55 cm
hmotnost: 200 kg
Plocha po rozložení: 135x185 cm
Rozkládací: ano
Úiložný prostor: ano
výška: 100 cm
Výška područe: 64 cm
výška sedu: 44 cm
záruka: 2 roky

Kategorie produktu: Rohová sedací souprava Agata P cihlová

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist