Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Rohová komoda 15, jasan tmavý, INFINITY 15

Rohová komoda INFINITY 15 v barvě jasan tmavý s prvky malovaného dřeva.

7 560,-
6 248,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000108439
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Rohová komoda 15, jasan tmavý, INFINITY 15

Moderní rohová komoda INFINITY 15 z luxusního sektorového nábytku vysoké kvality. Komoda v masivním designu s prvky surového malovaného dřeva a výraznou reliéfní kresbou. Efektivní LED podsvícení. Vhodná na zařízení obývacích pokojů a jídelen. Korpus hrubý až 48 mm, úchyty kovové. Materiál DTD laminovaná, ABS hrany. Barevné provedení: jasan tmavý. Rozměry  komody ŠxHxV: 131 / 90x42x103,5 cm. Možnost dokoupení LED osvětlení v ceně 1.010,- Kč. Dodáváno v demontu.


Technické parametry
barva: jasan tmavý
hmotnost: 66
materiál: DTD laminovaná + ABS hrany
Místnost: obývací pokoj, jídelny
objem: 0.1276
Rozměry š x h x v (cm): 131 / 90 x 42 x 103
Typ: rohová
typ úchytek: kovová

Kategorie produktu: Rohová komoda 15, jasan tmavý, INFINITY 15

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist