Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Rohová komoda 15, jasan bílá, INFINITY 15

Luxusní rohová komoda 15 ze sektorové sestavy INFINITY v barvě jasan bílá s prvky surového malovaného dřeva.

7 560,-
6 248,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000108495
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Rohová komoda 15, jasan bílá, INFINITY 15

Rohová komoda 15 z luxusního sektorového nábytku vysoké kvality v masivním designu s prvky surového malovaného dřeva a výraznou reliéfním kresbou. Komoda je s efektivním LED podsvícením, vhodná na zařízení obývacích pokojů a jídelen. Korpus hrubý až 48 mm, úchyty kovové. Materiál DTD laminovaná, ABS hrany. Barevné provedení: jasan bílá. Rozměry ŠxHxV: 131 / 90x42x103,5 cm.


Technické parametry
barva: jasan bílá
hmotnost: 66
Konstrukce: korpus hrubý 48 mm
materiál: DTD laminovaná+ABS hrany
Místnost: obývací pokoj, jídelny
objem: 0.1276
Rozměry š x h x v (cm): 131/90 x 42 x 103,5
typ úchytek: kovové
Výbava: LED podsvícení

Kategorie produktu: Rohová komoda 15, jasan bílá, INFINITY 15

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist