Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Restaurační - kavárenská židle MARIA

Designová restaurační - kavárenská stohovatelná židle s kovovým chromovaným rámem a plastovou skořepinou sedáku s opěrákem a područkami. Barva plastu černá, bílá nebo červená.

Základní cena: 1 527,- Kč
1 262,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení plastu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
1 527,-
1 262,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Restaurační - kavárenská židle MARIA

Moderní designová restaurační - kavárenská židle s ocelovým chromovaným rámem na kterém je připevněna  skořepina velice moderního, atrakitivního designu z jednoho kusu vysoce odolného plastu, který je vytvarován tak, že tvoří současně sedák, opěrák i područky. Dle Vašeho vkusu je možno židli dodat v černé, bílé nebo atraktivní červené barvě. Přestože je židle velice lehká a stohovatelná až po 10 kusech, její nosnost je dimenzována až na 120 kg.

Technické parametry:

Celková výška

81 cm

Celková šířka

57,5 cm

Celková hloubka

51,5 cm

Výška sedáku

44,5 cm

Hloubka sedáku

40,5 cm

Výška opěráku

36,5 cm 

Nosnost

120 kg

Hmotnost

25,56 kg

Výrobce

ANTARES a.s.

Záruka

24 měsíců

 

Varianty produktu: Restaurační - kavárenská židle MARIA

Vyberte si barevné provedení plastu

Maria

Maria bílá

Maria černá

Maria čevená

Obdobné produkty k produktu Restaurační - kavárenská židle MARIA

Kategorie produktu: Restaurační - kavárenská židle MARIA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist