Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Restaurační - kavárenská židle LAURA

Restaurační - kavárenská stohovatelná židle s ocelovou podnoží a sedákem z jednoho kusu odolného plastu. Barva bílá, hnědá nebo broskvová. Nosnost 120 kg.

Základní cena: 1 527,- Kč
1 262,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení plastu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
1 527,-
1 262,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: Laura
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Restaurační - kavárenská židle LAURA

Levná a lehká celoplastová restaurační židle, která je výborně stohovatelná až po 10 kusech. Dle Vašeho vkusu lze vybrat židli v černé, bílé nebo šedé barvě. Vzhledem k vysoké kvalitě a odolnosti použitého plastu je tuto židli možno použít dle Vaší potřeby jak v interiéru, tak v exteriéru. Navzdory své lehkosti má židle také výbornou nosnost až 120 kg.

Technické parametry:

Celková výška

80,5 cm

Celková šířka

53 cm

Celková hloubka

55,5 cm

Výška sedáku

45,5 cm

Hloubka sedáku

44 cm

Výška opěráku

36 cm 

Nosnost

120 kg

Hmotnost

4,36 kg

Výrobce

ANTARES a.s.

Záruka

24 měsíců

 

Varianty produktu: Restaurační - kavárenská židle LAURA

Vyberte si barevné provedení plastu

Laura

Laura bílá

Obdobné produkty k produktu Restaurační - kavárenská židle LAURA

Kategorie produktu: Restaurační - kavárenská židle LAURA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist