Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Relaxační křeslo, olše tmavě hnědé, RYAN

Luxusní polohovatelné křeslo RYAN v barvě olše/tmavě hnědá z textilní kůže.

5 910,-
4 884,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 11023098
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (12)
Podrobný popis produktu Relaxační křeslo, olše tmavě hnědé, RYAN

Luxusní polohovatelné relaxační křeslo RYAN, vhodné do obývacího pokoje nebo pracovny. Kvalitní křeslo, které si zamilujete. Barevné provedení: textilní kůže PU - tmavě hnědá, dřevo - olše. Rozměry (ŠxHxV): křeslo 67x75/108x98/88cm, výška sezení: 48 cm, podnožka: 51x45x45 cm. Nosnost: 150 kg. Dodáváno v demontu.


Technické parametry
Barevná kombinace: olše/tmavě hnědá
hmotnost: 26
materiál: textilní kůže PU, dřevo
Místnost: obývací pokoj, pracovny
Nosnost (kg): 150
objem: 0.319396
Rozměry š x h x v (cm): křeslo 67 x 75/108 x 98/88
Rozměry š x h x v (cm): podnožka 51 x 45 x 45
Typ mechaniky: polohovatelné
výška sedu v cm: 48

Kategorie produktu: Relaxační křeslo, olše tmavě hnědé, RYAN

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist