Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Ratanové lehátko Nelli s polstrem krémovým

Nádherné lehátko vyrobené z přírodního ratanu s polstrováním v krémové barvě.

3 240,-
2 678,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 1412
Dodací lhůta do tří dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Ratanové lehátko Nelli s polstrem krémovým

Velice kvalitní lehátko vyrobené z přírodního ratanu Vám umožní příjemně relaxovat. Přírodní ratan vyniká především v kráse jeho originalitě a elegantnosti. Zahradní nábytek z přírodního ratanu lze celoročně použít v interiéru i exteriéru, musí se ale dbát na ochranu ratanu před povětrnostními vlivy. Nábytek z přírodního ratanu můžete umístit na zahrady, pergoly i domácností, kde nejlépe vynikne v kombinaci se dřevem.

Toto lehátko je opatřeno polstrováním v krémové barvě. 

V naší nabídce naleznete také lehátka v jiných barevných variantách. 


Technické parametry
barva: polsru: krémová
barva: ratanové konstrukce: medová
nosnost v kg: 125
rozměr v cm: 198x70x96

Obdobné produkty k produktu Ratanové lehátko Nelli s polstrem krémovým

Kategorie produktu: Ratanové lehátko Nelli s polstrem krémovým

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist