Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Nábytek Texim Poly ratanový set 1+6

Ratanový umělý nábytek - sestava POLY   Velmi pohodlá sestava z umělého ratanu. Hliníková kontrukce, kvalitní provedení. Židle jsou lehké, pohodlné i pro dlouhé sezení, které je dostatečně hluboké. Oceníte i područky a stohování, kdy všech 6 židlí naskládáte na sebe. Umělý ratan je bezúdržbový, může stát venku celoročně . Doprava zdarma,dodání do druhého pracovního dne, záruka 2 roky.   set obsahuje :   1x stůl se skleněnou deskou 150 x 90 x 75 cm, váha 24 kg se sklem 6x ratanové stohovací křeslo - rozměry: 95 cm výška, 56cm výška opěrky, 55cm šířka, 45cm šířka sedáku, 65cm hloubka, 50cm hloubka sedáku, 45cm výška sedáku, váha 3,5 kg   Poly ratanový set 1+6 Druh výrobku sestava Balení obsahuje 1x stůl, 6x křeslo Název stolu Poly Název křesla Poly Počet balíků při dodání 3 Vhodné pro prostory interiér, exteriér Materiál umělý ratan Výrobek je dodán v rozmontovaném stavu stůl Součástí dodávky je spojovací materiál a návod k montáži ano

12 990,-
10 736,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 34565
Dodací lhůta do tří dnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu Nábytek Texim Poly ratanový set 1+6

Ratanový umělý nábytek - sestava POLY

 

Velmi pohodlá sestava z umělého ratanu. Hliníková kontrukce, kvalitní provedení. Židle jsou lehké, pohodlné i pro dlouhé sezení, které je dostatečně hluboké. Oceníte i područky a stohování, kdy všech 6 židlí naskládáte na sebe.

Umělý ratan je bezúdržbový, může stát venku celoročně .

Doprava zdarma,dodání do druhého pracovního dne, záruka 2 roky.

 

set obsahuje :

 

  • 1x stůl se skleněnou deskou 150 x 90 x 75 cm, váha 24 kg se sklem
  • 6x ratanové stohovací křeslo - rozměry: 95 cm výška, 56cm výška opěrky, 55cm šířka, 45cm šířka sedáku, 65cm hloubka, 50cm hloubka sedáku, 45cm výška sedáku, váha 3,5 kg

 

Poly ratanový set 1+6
Druh výrobku sestava
Balení obsahuje 1x stůl, 6x křeslo
Název stolu Poly_1
Název křesla Poly
Počet balíků při dodání 3
Vhodné pro prostory interiér, exteriér
Materiál umělý ratan
Výrobek je dodán v rozmontovaném stavu stůl
Součástí dodávky je spojovací materiál a návod k montáži ano

 


Technické parametry
délka x šířka x výška v cm: stolu: 150 x 90 x 75 cm
materiál: Umělý ratan
počet : křesel: 6
šířka x hloubka x výška v cm: křesla: 95 x 56 x 70

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist