Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

ratanová sedací souprava OLYMPUS - tmavá

Ratanová sedací souprava OLYMPUS. Souprava je ze dvou křesel a konferenčního stolku. Ratan je v barvě tmavého medu.

5 490,-
4 537,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: S007T
Dodací lhůta do 5 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu ratanová sedací souprava OLYMPUS - tmavá

Ratanová sedací souprava OLYMPUS. Souprava je ze dvou křesel a konferenčního stolku. Ratan je v barvě tmavého medu. Sedáky jsou kruhového tvaru v bílé barvě. Konferenční stolek je kruhového tvaru a na něm zabroušená skleněná deska. Ve spodní části je úložná polička. Souprava je nádherná a velice pohodlná.

Výrobce Ratan - Club.

Technické parametry:

  stolek
průměr (v cm) 50
výška (v cm) 57
  křeslo
šířka (v cm) 60
výška sedu s polstrem (v cm) 50
výška opěradla(v cm) 95

Dotazy na výrobek: ratanová sedací souprava OLYMPUS - tmavá

Dobrý večer, prosím jaká je nosnost ratanvé sedací soupravy? Děkuji irena
Dobrý den, nosnost soupravy je 110 Kg. Děkuji.
Dobrý den Mám dotaz z jakého materialu- kovu je opletená kostra Trunec A ještě jakou křeslo má nosnost Děkuji
Dobrý den, podle informací, které máme od výrobce jsou křesla celovýpletaná. Konstrukce je ratan a obvodové plochy jsou z ratanového proutí. Zítra zkusím oslovit výrobce s dotazem, jestli je zde použit i nějaký kov a ozvu se Vám. Nosnost křesel je 100 kg.

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist