Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

ratanová pohovka JANEIRO - světlá

Ratanová pohovka JANEIRO s područkami a polštářem pro maximální pohodlí. Ratanové provedení je v barvě světlého medu, je možné zvolit si z barevných dezénů potahových látek.

Základní cena: 2 521,- Kč
2 083,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si materiál a barevné provedení potahové látky čalounění 0,- Změnit variantu
změnit varianty
2 521,-
2 083,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: S021Sc
Dodací lhůta do 5 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (8)
Podrobný popis produktu ratanová pohovka JANEIRO - světlá

Ratanová pohovka JANEIRO s područkami a polštářem pro maximální pohodlí. Ratanové provedení je v barvě světlého medu,  je možné zvolit si z barevných dezénů potahových látek. Pohovku je možné zakoupit samostatně nebo v rámci celé soupravy. Vhodné do přijímacích prostor, zimních a letních zahrad.

Výrobce Ratan - Club.

Technické parametry:

Maximální nosnost 110 Kg.

  pohovka
šířka (v cm) 128
výška opěradla (v cm) 80
výška sedu (v cm) 45

Varianty produktu: ratanová pohovka JANEIRO - světlá

Vyberte si materiál a barevné provedení potahové látky čalounění

Kepr

Kepr 178

L

L 15

L 20

L 27

L 28

Obdobné produkty k produktu ratanová pohovka JANEIRO - světlá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist