Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Ratanová komoda 4 zásuvky hnědá ratan

Ratanová komoda má 4 zásuvky z ratanu. Barva ratanového výpletu dle obrázku.

1 690,-
1 397,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 1272
Dodací lhůta do tří dnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Ratanová komoda 4 zásuvky hnědá ratan

Ratanová komoda má 4 zásuvky z ratanu. Barva ratanového výpletu dle obrázku. Komoda má široké možnosti využití a je praktickým doplňkem každé domácnosti.


Technické parametry
rozměr v cm: 45x35x96

Obdobné produkty k produktu Ratanová komoda 4 zásuvky hnědá ratan

Komoda 2D4S MILO


2 990,- Kč

Komoda TRE 04


12 580,- Kč

Komoda TRE 03


8 330,- Kč

Dětská komoda


3 920,- Kč

DESJO 11 komoda


6 140,- Kč

Kategorie produktu: Ratanová komoda 4 zásuvky hnědá ratan

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist