Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Průmyslová židle TECHNOLAB 1630

Zvýšená zátěžová průmyslová židle extra odolná s výškově stavitelným opěrným kruhem na nohy s 3D područkami. Záruka 60 měsíců!

Základní cena: 10 285,- Kč
8 500,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si kolečka nebo kluzáky Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
10 285,-
8 500,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: TECHNOLAB 1630
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Průmyslová židle TECHNOLAB 1630

TECHNOLAB 1630 je zvýšená zátěžová průmyslová židle. Díky extra odolnosti je vhodná do jakéhokoliv zařízení. Pro pohodlné použití je vybavena nastavitelnou hloubkou sedáku  a stavitelným opěrným kruhem na nohy dle momentální potřeby uživatele. Komfort sezení zajišťuje hned několik funkcí: ergonomický PUR sedák, výškově stavitelná ergonomická opěra (UP-DOWN), synchronní mechanismus s aretací polohy a ergonomickou regulací tuhosti, výškově a šířkově stavitelné 3D područky, vytáčení dovnitř a ven měkčený PUR. Stabilita celé židle je pak tvořena hliníkovým křížem v černé povrchové úpravě s kluzáky.  Židle má vynikající nosnost až 130 kg. Vzdálenost područek od přední hrany sedáku je 12 cm.

 Židle má ergonomické vlastnosti hodnocené jako excelentní a vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů o čemž svědčí prodloužená záruční doba v délce 5 let.

Technické parametry:
  Výška sedáku: 63 - 89 cm
  Celková výška: 102 - 128 cm
  Hloubka sedáku: 42 - 48 cm
  Šířka  židle: 46 cm
  Šířka sedáku: 46 cm
  Hmotnost: 20 kg
  Nosnost: 130 kg
  Ergonomie: **** excelentní
  Výrobce: PROWORK
  Záruka: 60 měsíců

 

Varianty produktu: Průmyslová židle TECHNOLAB 1630

Vyberte si kolečka nebo kluzáky
Kluzáky

Kategorie produktu: Průmyslová židle TECHNOLAB 1630

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist