Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Průmyslová židle TECHNOLAB 1530

Zátěžová průmyslová židle extra odolná s 3D područkami, vytáčením dovnitř a ven na hliníkovém kříži. Záruka 60 měsíců!

Základní cena: 9 075,- Kč
7 500,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si kolečka nebo kluzáky Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
9 075,-
7 500,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: TECHNOLAB 1530
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Průmyslová židle TECHNOLAB 1530

TECHNOLAB 1530 je zátěžová průmyslová židle. Díky extra odolnosti je vhodná do jakéhokoliv zařízení. Pro pohodlné použití je vybavena nastavitelnou hloubkou sedáku dle momentální potřeby uživatele. Komfort sezení zajišťuje hned několik funkcí: ergonomický PUR sedák, výškově stavitelná ergonomická opěra (UP-DOWN), synchronní mechanismus s aretací polohy a ergonomickou regulací tuhosti. Židle je obohacena o výškově a šířkově stavitelné 3D područky, vytáčení dovnitř a ven, měkčený PUR. Stabilita celé židle je pak tvořena hliníkovým křížem v černé povrchové úpravě. Židle má vynikající nosnost až 130 kg. Vzdálenost područek od přední hrany sedáku je 12 cm.

Bez navýšení ceny lze zvolit mezi vybavením kolečky na měkké nebo tvrdé povrchy či kluzáky. 

Židle má ergonomické vlastnosti hodnocené jako excelentní a vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů o čemž svědčí prodloužená záruční doba v délce 5 let.

Technické parametry:
  Výška sedáku: 48 - 61 cm
  Celková výška: 88 - 101 cm
  Hloubka sedáku: 42 - 48 cm
  Šířka  židle: 63 - 69 cm
  Šířka sedáku: 46 cm
  Hmotnost: 18 kg
  Nosnost: 130 kg
  Ergonomie: **** excelentní
  Výrobce: PROWORK
  Záruka: 60 měsíců

 

Varianty produktu: Průmyslová židle TECHNOLAB 1530

Vyberte si kolečka nebo kluzáky
Kluzáky

Kolečka pro tvrdé povrchy

 Kolečka pro měkké povrchy

Kategorie produktu: Průmyslová židle TECHNOLAB 1530

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist