Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Průmyslová židle TECHNOLAB 1400

Průmyslová židle ke stání s výškově stavitelným posuvem a sklopným PUR sedákem. Záruka 60 měsíců!

4 961,-
4 100,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: TECHNOLAB 1400
Dodací lhůta 21 dní

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Průmyslová židle TECHNOLAB 1400

TECHNOLAB 1400 je praktická, skládací židle vhodná do jakéhokoliv zařízení. Pro pohodlné použití je vybavena výškově stavitelným mechanismem dle momentální potřeby uživatele. Ke snadnému použití je  opatřena  sklopným PUR sedákem. Židle je navíc skládací, což vede ke snadnému uskladnění. Nosnost židle je 110 kg.

   Židle má ergonomické vlastnosti hodnocené jako dobré a vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů o čemž svědčí prodloužená záruční doba v délce 5 let.

Technické parametry:
  Výška sedáku: 67 - 84 cm
  Celková výška: 95 cm
  Hloubka sedáku: 24 cm
  Šířka složené židle: 10 cm
     
  Hmotnost: 7,5 kg
  Nosnost: 110 kg
  Ergonomie: ** dobrá
  Výrobce: PROWORK
  Záruka: 60 měsíců

 

Obdobné produkty k produktu Průmyslová židle TECHNOLAB 1400

Kategorie produktu: Průmyslová židle TECHNOLAB 1400

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist