Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Pracovní stůl HOBIS FLEX k řetězení 80x80 cm RM100

Pracovní stůl k řetězení ze série HOBIS Flex od českého výrobce, nabízí originální řešení vašeho pracoviště. Nadstandartní záruka 5 let.

Základní cena: 3 709,- Kč
3 065,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení dřeva Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení podnoží u stolu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
3 709,-
3 065,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: FS 800 R RM 100
Dodací lhůta 2-3 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (11)
Podrobný popis produktu Pracovní stůl HOBIS FLEX k řetězení 80x80 cm RM100

Stoly ze série HOBIS Flex to je vzdušná elegance, vysoce funkční pracoviště s velkorysou pracovní plochou a dostatkem volného prostoru pod stolovou deskou. Řada Flex nabízí tři typy podnoží: RM 100, RM 200, RM 300, které se od sebe liší designovým řešením. V naší nabídce naleznete i rohové pracovní stoly Flex s ergonomicky tvarovanými deskami, které nesou označení ergo. Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je opatřena ABS hranou, která má dlouhou životnost a chrání laminovanou dřevotřísku před poškozením. Průchodka v pracovní desce umožňuje vést kabely elektrických rozvodů pod deskou stolu. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navíc má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě certifikát Ekologicky šetrný výrobek. Stoly je možno vedle sebe řetězit, a to pomocí jednoduchých spojovacích prvků, které při spojení stolů nahradí podnože a tím zajistí vedle finanční úspory i více místa pro nohy pod stolem. Kovové podnože jsou propojeny teleskopickým kabelovým kanálem, díky němuž je stůl dokonale stabilní. Kanál slouží i pro skryté vedení veškeré kabeláže vnitřním prostorem nohy až k podlaze. Nohy jsou vybaveny systémem rektifikace, který umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. Barvu kovu podnože si můžete vybrat černou nebo šedou, plastová výplň je v barvě antracitu. Laminovaná dřevotříska je v nabídce v barvách višeň, třešeň, ořech, olše kalvados, buk a akát.

Řada HOBIS Flex nabízí bezpočet variant stolových sestav pro jakýkoliv prostor. Díky jednoduchému spojovacímu systému lze tvořit různé kombinace, které můžete kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Stoly dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod.

Na přání je možná i zakázková výroba atypického nábytku na míru, dodací lhůta je 2-3 týdny.


Technické parametry
hloubka v cm: 80
hmotnost v kg: 20
šířka v cm: 80
výška v cm: celková: 75,5

Varianty produktu: Pracovní stůl HOBIS FLEX k řetězení 80x80 cm RM100

Vyberte si barevné provedení dřeva

Barevné provedení dřeva - HOBIS

višeň

třešeň

ořech

olše

kalvados

buk

akát

Vyberte si barevné provedení podnoží u stolu
šedá

černá

Kategorie produktu: Pracovní stůl HOBIS FLEX k řetězení 80x80 cm RM100

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist