Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Pracovní stůl HOBIS FLEX 120x80 cm RM100

Pracovní stůl ze série HOBIS Flex od českého výrobce, nabízí originální řešení vašeho pracoviště. Nadstandartní záruka 5 let.

Základní cena: 6 372,- Kč
5 266,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení dřeva Bez příplatku Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení podnoží u stolu Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
6 372,-
5 266,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: FS 1200 RM 100
Dodací lhůta 2-3 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (11)
Podrobný popis produktu Pracovní stůl HOBIS FLEX 120x80 cm RM100

Stoly ze série HOBIS Flex to je vzdušná elegance, vysoce funkční pracoviště s velkorysou pracovní plochou a dostatkem volného prostoru pod stolovou deskou. Řada Flex nabízí tři typy podnoží: RM 100, RM 200, RM 300, které se od sebe liší designovým řešením. V naší nabídce naleznete i rohové pracovní stoly Flex s ergonomicky tvarovanými deskami, které nesou označení ergo. Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je opatřena ABS hranou, která má dlouhou životnost a chrání laminovanou dřevotřísku před poškozením. Průchodka v pracovní desce umožňuje vést kabely elektrických rozvodů pod deskou stolu. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100, navíc má hygienické certifikáty, certifikáty pevnosti a v neposlední řadě certifikát Ekologicky šetrný výrobek. Stoly je možno vedle sebe řetězit, a to pomocí jednoduchých spojovacích prvků, které při spojení stolů nahradí podnože a tím zajistí vedle finanční úspory i více místa pro nohy pod stolem. Kovové podnože jsou propojeny teleskopickým kabelovým kanálem, díky němuž je stůl dokonale stabilní. Kanál slouží i pro skryté vedení veškeré kabeláže vnitřním prostorem nohy až k podlaze. Nohy jsou vybaveny systémem rektifikace, který umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. Barvu kovu podnože si můžete vybrat černou nebo šedou, plastová výplň je v barvě antracitu. Laminovaná dřevotříska je v nabídce v barvách višeň, třešeň, ořech, olše kalvados, buk a akát.

Řada HOBIS Flex nabízí bezpočet variant stolových sestav pro jakýkoliv prostor. Díky jednoduchému spojovacímu systému lze tvořit různé kombinace, které můžete kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Stoly dodáváme demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod.

Na přání je možná i zakázková výroba atypického nábytku na míru, dodací lhůta je 2-3 týdny.


Technické parametry
hloubka v cm: 80
hmotnost v kg: 36
šířka v cm: 120
výška v cm: celková: 75,5

Varianty produktu: Pracovní stůl HOBIS FLEX 120x80 cm RM100

Vyberte si barevné provedení dřeva

Barevné provedení dřeva - HOBIS

višeň

třešeň

ořech

olše

kalvados

buk

akát

Vyberte si barevné provedení podnoží u stolu
šedá

černá

Kategorie produktu: Pracovní stůl HOBIS FLEX 120x80 cm RM100

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist