Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Postel PINKO 160x200 cm tmavě modrá

Pěkná a moderní postel PINKO je zhotovena z kvalitního přírodního dřeva, jež je potažena tmavě modrou látkou. 164 x 219 x 103 cm jsou celkové rozměry postele.

9 173,-
7 581,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-PINKO160GR
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Postel PINKO 160x200 cm tmavě modrá

Pěkná a moderní postel PINKO je zhotovena z kvalitního přírodního dřeva, jež je potažena tmavě modrou látkou. Součástí postele je také klasický lamelový rošt v plastových pouzdrech, neobsahuje však matraci. Doporučené rozměry matrace jsou 160 x 200 cm. Postel je elegantní a dodá zajímavý a luxusní vzhled Vaší ložnici. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: Tmavě modrá
hloubka: 219
hmotnost: 81
materiál: dřevo / masív, látka, překližka
Místnost: ložnice
šířka: 164
výška: 103
Základní barva: Modrá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist