Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Postel MELISSA 160x200 cm

Pěkná a moderní postel MELISSA je zhotovena z kvalitního přírodního dřeva, jež je potažena šedou látkou. Celkové rozměry jsou 164 x 217 x 120 cm.

9 594,-
7 929,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-MELISSA160SZ
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Postel MELISSA 160x200 cm

Pěkná a moderní postel MELISSA je zhotovena z kvalitního přírodního dřeva, jež je potažena šedou látkou. Součástí postele je také klasický lamelový rošt v plastových pouzdrech, neobsahuje však matraci. Doporučené rozměry matrace jsou 160 x 200 cm. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: šedá/dub
hloubka: 217
hmotnost: 75
materiál: dřevo, látka, překližka
Místnost: ložnice
šířka: 164
výška: 120
Základní barva: Šedá

Obdobné produkty k produktu Postel MELISSA 160x200 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist