Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Postel MALMO 140x200 cm

Pěkná postel MALMO je vyrobena z velice kvalitního přírodního dřeva, jež je potaženo šedou látkou. Jednoduché prošívání pak ozvláštní celkový vzhled. Rozměry postele jsou 144 x 215 x 105 cm.

8 252,-
6 820,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SIL-MALMO140SZ
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Postel MALMO 140x200 cm

Pěkná postel MALMO je vyrobena z velice kvalitního přírodního dřeva, jež je potaženo šedou látkou. Jednoduché prošívání pak ozvláštní celkový vzhled. Tato kombinace vypadá elegantně a rozzáří tak každou ložnici. Postel obsahuje klasický lamelový rošt v lamelových pouzdrech. Matrace však není součástí. Doporučené rozměry jsou 140 x 200 cm. Postel je dodávána v demontovaném stavu.


Technické parametry
hloubka: 215
hmotnost: 53
materiál: dřevo, látka, překližka
Místnost: ložnice
šířka: 144
výška: 105
výška v cm: roštu od země: 35
Základní barva: Šedá

Obdobné produkty k produktu Postel MALMO 140x200 cm

KL-115 postel


4 684,- Kč

KL-120 postel


6 919,- Kč

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist