Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

POSTEL FLORIDA 180 x 200 cm

Dvoulůžková postel včetně laťkového roštu v kvalitním provedení. Materiál potahu postele je ekokůže v barvě bílé, hnědé nebo béžové.

Základní cena: 9 990,- Kč
8 256,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení postele Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
9 990,-
8 256,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: FLORIDA
Dodací lhůta 4-5 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (9)
Podrobný popis produktu POSTEL FLORIDA 180 x 200 cm

Dvoulůžková postel včetně laťkového roštu v kvalitním provedení. Materiál potahu postele je ekokůže v barvě bílé, hnědé nebo béžové.

Specifikace potahu ekokůže:

Moderní potahová látka se vzhledem kůže, tzv. umělá useň složená ze dvou vrstev. Vlastnosti má podobné jako kůže - je pevná, odolná a na rozdíl od kůže také prodyšná.

Matrace není součástí, doporučujeme rozměr 2x 90x200 nebo 1x 180x200 cm, s výškou min. 14 cm (ideálně 17-21 cm a maximálně s výškou 25 cm).


Technické parametry
nosnost v kg: 2 x 120
rozměr v cm: lůžko: 180 x 200
rozměr v cm: vnější: 189 x 217
výška v cm: bočnic od země: 35
výška v cm: čela u nohou od země: 35
výška v cm: předního čela od země: 100
výška v cm: roštu od země: 27

Varianty produktu: POSTEL FLORIDA 180 x 200 cm

Vyberte si barevné provedení postele

FLORIDA

FLORIDA - bílá

FLORIDA - hnědá

FLORIDA - béžová

Doplňkové produkty

Kategorie produktu: POSTEL FLORIDA 180 x 200 cm

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist