Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Postel BUFALO bez roštu

Moderní a pohodlná čalouněná postel z ekokůže. Na výběr barvy bílá, černá nebo béžová. Rozměry 200 x 140, 160 nebo 180 cm.

Základní cena: 12 790,- Kč
10 570,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si rozměr postele 0,- Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení postele 0,- Změnit variantu
změnit varianty
12 790,-
10 570,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Postel BUFALO bez roštu

Moderní a pohodlná postel čalouněná v ekokůži ve třech barevných variantách: bílá, černá nebo béžová. Tato postel je vyrobena z vysoce kvalitní dřevotřísky a polyuretanové pěny, rám je kovový. Rozměry 200 x 140, 160 nebo 180 cm. Tato postel neobsahuje rošt ani matraci, ty je třeba doobjednat. Postel nabízíme také s roštem viz. obdobné produkty.


Technické parametry
barva: bílá, černá nebo béžová
délka v cm: 235
šířka v cm: 163 (200x140), 183 (200x160), 203 (200x180)
výška v cm: lůžko: 31
výška v cm: opěrka hlavy: 92

Varianty produktu: Postel BUFALO bez roštu

Vyberte si rozměr postele
Vyberte si barevné provedení postele
ENDORO - bílá ekokůže

ENDORO - černá ekokůže

ENDORO - béžová ekokůže

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist