Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Postel 160 MILO s nočními stolky

Postel 160 MILO s nočními stolky je z kolekce MILO v moderním provedení.

5 390,-
4 455,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: SZY-MIL-LOZ-RB
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Postel 160 MILO s nočními stolky

Postel 160 MILO s nočními stolky je z kolekce MILO v moderním provedení. Korpus i dvířka jsou vyrobeny z kvalitního LTD. Barevné provedení je v kombinaci barev dub sonoma s bílou. Postel obsahuje na každé straně zásuvku pod postel a noční stolek se zásuvkou, který lze zasunout pod postel. V nohách postele naleznete také regál. Noční stolek má rozměry 30,8 cm x 40 cm x 40 cm, zásuvka u nočního stolku má rozměry 35,6 cm x 35 cm x 15 cm a zásuvka pod postel má rozměry 117 cm x 60 cm x 18 cm. Postel neobsahuje rošt ani matraci. Tyto části je nutné doobjednat v doporučeném rozměru 160 cm x 200 cm. Nábytek dodáváme v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub sonoma/bílá
hloubka: 205
hmotnost: 88
materiál: LTD (lamino)
Místnost: ložnice
šířka: 166
výška: 86
Základní barva: Dub

Obdobné produkty k produktu Postel 160 MILO s nočními stolky

KL-160 postel


13 180,- Kč

Dotazy na výrobek: Postel 160 MILO s nočními stolky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda do postele 160 MILO s nočními stolky jdou dát dva rošty v rámu 80x200. Děkuji Šafaříková
Dobrý den, ano je možné použít 2 ks roštu o rozměru 80 x 200 cm. Děkuji.

Kategorie produktu: Postel 160 MILO s nočními stolky

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist