Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Postel 160 INDIANAPOLIS I-19 jasan bílý

Moderní postel INDIANOPOLIS je zhotovena z velmi kvalitního lamina v barvě jasan bílý. Postel je zdobena rýhovanou lištou. Jednoduchými tvary a elegancí, kterými se postel vyznačuje, se skvěle hodí do klasického i moderně zařízeného interiéru. Rozměry postele jsou 170 x 210 cm.

7 510,-
6 207,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: JRS-IND-I19-IBI
Dodací lhůta 6-8 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Postel 160 INDIANAPOLIS I-19 jasan bílý

Moderní postel INDIANOPOLIS je zhotovena z velmi kvalitního lamina v barvě jasan bílý. Postel je zdobena rýhovanou lištou, do které lze dokoupit LED osvětlení, které ozvláštní celkový vzhled postele. Jednoduchými tvary a elegancí, kterými se postel vyznačuje, se skvěle hodí do klasického i moderně zařízeného interiéru. V ceně je zahrnutý laťový rošt, matraci je však nutno doobjednat. Vhodný rozměr je 160 x 200 cm či dvě 80 x 200 cm. Zásuvka pod postel lze rovněž dokoupit. Dodávána je v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: jasan bílý
hloubka: 210
hmotnost: 92
materiál: LTD (lamino)
Místnost: ložnice
šířka: 170
výška: 100/40
Základní barva: Jasan

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Postel 160 INDIANAPOLIS I-19 jasan bílý

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist