Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Poschoďová postel TOM 01 s matrací

Krásná poschoďová postel TOM je skvělá k zařízení menšího pokoje pro děti. Spojení dvou postelí, které jsou vybaveny bonellovými matracemi, funkčního stolu a prostornou dvojitou skříní ušetří prostor v každém interiéru. Celkové rozměry jsou: 204 x 121 x 183 cm.

14 760,-
12 198,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: DIG-TOM-01
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Poschoďová postel TOM 01 s matrací

Krásná poschoďová postel TOM je skvělá k zařízení menšího pokoje pro děti. Spojení dvou postelí, které jsou vybaveny bonellovými matracemi, funkčního stolu a prostornou dvojitou skříní ušetří prostor v každém interiéru. Postel je zhotovena z kvalitního lamina v barevné kombinaci bílá a congo. Vše je hraněné páskou ABS. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílá/congo
hloubka: 121
hmotnost: 210
materiál: LTD (lamino)
Místnost: dětský pokoj, ložnice
šířka: 204
výška: 183
Základní barva: Bílá

Obdobné produkty k produktu Poschoďová postel TOM 01 s matrací

Kategorie produktu: Poschoďová postel TOM 01 s matrací

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist