Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Policová skříňka s plnými dveřmi NEXWEL Spar 111x80 cm - výprodej

Elegantní uzavřená skříňka NEXWEL Spar s policemi pochází z českých dílen a je vyrobena v barvě buk.

Základní cena: 1 990,- Kč
1 645,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si barevné provedení dřeva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
původní cena
3 045,- Kč
1 990,-
1 645,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: NS 3 80 01
Dodací lhůta do týdne - poslední 1ks

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (3)
Podrobný popis produktu Policová skříňka s plnými dveřmi NEXWEL Spar 111x80 cm - výprodej

Elegantní uzavřená skříňka NEXWEL Spar s policemi je navržena a zhotovena v českých dílnách. Půda, dno a boky skříní jsou zhotoveny z laminovaných dřevotřískových desek v tloušťce 18 mm. Záda skříní tvoří třímilimetrové pohledové desky HDF, které se vyznačují svou funkčností a estetičností. Skříňky můžete proto využít jako dělící stěny. Police taktéž zhotovené z laminovaných dřevotřískových desek v tloušťce 18 mm lze nastavit do různých poloh. Zpevňující systém zajišťuje celkovou odolnost konstrukce skříně a zabraňuje samovolnému vysunutí polic. Dveře jsou chráněny 2 mm hranami ABS, aby nedošlo k jejich mechanickému či dynamickému poškození. V naší nabídce naleznete skříně s prosklénými i plnými dveřmi. Skříně je nutné postavit na stavitelné rektifikační nohy, které nejsou součástí skříní. Rektifikační nohy lze samostatně doobjednat.

Montáž série NEXWEL SPAR je velmi jednoduchá. Jednotlivé prvky lze snadno poskládat díky jednoduchému spojovacímu systému, který je součástí jednotlivých prvků. Součástí každého kusu nábytku je přehledný návod k montáži.

Série NEXWEL nabízí kvalitní a cenově dostupný kancelářský nábytek. Barva buk.


Technické parametry
materiál: laminovaná dřevotříska
šířka x hloubka v cm: 80 x 42
výška v cm: 111

Varianty produktu: Policová skříňka s plnými dveřmi NEXWEL Spar 111x80 cm - výprodej

Vyberte si barevné provedení dřeva

Barevné provedení dřeva - HOBIS

buk

Kategorie produktu: Policová skříňka s plnými dveřmi NEXWEL Spar 111x80 cm - výprodej

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist