Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Pohovka rohová levá Scandia, 233 cm, světle šedá

Scandia je krásná rohová pohovka s levým zakončením. Její design okouzlí každého, kdo má rád jednoduchost. Nožky má zhotovené ze dřeva. Pohovka má rozměry 233 x 148 x 81 cm.

Základní cena: 30 513,- Kč
25 218,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
30 513,-
25 218,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 6618
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Pohovka rohová levá Scandia, 233 cm, světle šedá

Scandia je krásná rohová pohovka s levým zakončením. Její design okouzlí každého, kdo má rád jednoduchost. Nožky má zhotovené ze dřeva. Područky jsou spojeny s tělem pohovky, což vytvoří zajímavý vhled. V sedací a rovněž opěrné části jsou umístěny polštáře, které ještě umocní pohodlí a komfort při sezení a odpočinku.


Technické parametry
hloubka: 148 cm
hmotnost: 83 kg
materiál: světle šedá textilní potahovina dřevěná dubová podnož ošetřená olejem
šířka: 233 cm
výška: 81 cm

Varianty produktu: Pohovka rohová levá Scandia, 233 cm, světle šedá

Barva

Kategorie produktu: Pohovka rohová levá Scandia, 233 cm, světle šedá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist