Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Pohovka 3-sedák Alia, šedá, šedá

Krásná moderní pohovka Alia s područkami. Zhotovena je z masivní podnože, sedák je pak čalouněný. Rozměry pohovky jsou 183 x 82 x 85 cm.

Základní cena: 22 587,- Kč
18 667,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
22 587,-
18 667,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 6600
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: Design Scandinavia

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Pohovka 3-sedák Alia, šedá, šedá

Krásná moderní pohovka Alia s područkami. Zhotovena je z masivní podnože, sedák je pak čalouněný. Potah šedé barvy se speciální úpravou je odolný vůči špíně, vodě a navíc je antistatický. V opěrné části je potah prošívaný, což oživí celkový vzhled, v sedací části je pak opatřena čalouněným polštářem pro větší pohodlí. Tento severský design můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice či pokoje pro hosty.


Technické parametry
hloubka: 82 cm
hmotnost: 35 kg
materiál: potahovina 100% polyester - antistatická, odolná proti špíně, voděodolná podnož z přírodního masivního dřeva
šířka: 183 cm
výška: 85 cm

Varianty produktu: Pohovka 3-sedák Alia, šedá, šedá

Barva

Kategorie produktu: Pohovka 3-sedák Alia, šedá, šedá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist