Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Plastová židle 2130 PC STRIKE

Moderní plastová židle lasturového tvaru v několika barevných odstínech. Možnost varianty bez, s područkami nebo se sklopným stolkem.

Základní cena: 1 297,- Kč
1 072,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Vyberte si variantu židle 0,- Změnit variantu
  Vyberte si barevné provedení plastu 0,- Změnit variantu
změnit varianty
1 297,-
1 072,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Podrobný popis produktu Plastová židle 2130 PC STRIKE

Moderní plastová židle lasturového tvaru, která má ocelovou chromovanou konstrukci. Židle je stohovatelná do 10 ks. Na výběr odstíny plastů: modrá P 71, šedá P 72, oranžová P73, černá P 74, červená P 75, písková P76, zelená P 77 a bílá P 78. Možnost područek nebo područek se sklopným stolkem pro praváky i leváky. Nosnost 120 kg. Záruka 36 měsíců.


Technické parametry
hloubka sedáku v cm: 53
hmotnost v kg: 4
nosnost v kg: max. 120
šířka v cm: 52
výška sedu v cm: 45
výška v cm: 78

Varianty produktu: Plastová židle 2130 PC STRIKE

Vyberte si variantu židle

STRIKE
Vyberte si barevné provedení plastu

Strike

Modrá

Šedá

Oranžová

Černá

Červená

Písková

Zelená

Bílá

Obdobné produkty k produktu Plastová židle 2130 PC STRIKE

Kategorie produktu: Plastová židle 2130 PC STRIKE

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist