Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Otočné křeslo na kolečkách Carla (SET 2 ks), bílá / černá

Moderní designové křeslo v retro stylu.

Základní cena: 10 000,- Kč
8 264,- Kč bez DPH
Příplatky dle vybraných variant:
  Barva Bez příplatku Změnit variantu
změnit varianty
10 000,-
8 264,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 386
Dodací lhůta uvedena u variant níže
Výrobce: designdiscount

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Otočné křeslo na kolečkách Carla (SET 2 ks), bílá / černá

Moderní designové křeslo v retro stylu. Neobvykle tvarovaný sedák z ABS plastu, působí vzdušným dojmem. Ke komfortnímu sezení je sedák a opěrák vybavenn polštářkem potaženým syntetickou kůží. Křeslo Carla na kolečkách se hodí do domácí pracovny nebo jednací místnosti, případně tam, kde potřebujete být v pohybu. Křeslo Carla je samostaně neprodejné, pouze v setu 2ks.


Technické parametry
hloubka: 47 cm
hmotnost: 18 kg
materiál: kovový kříž chromovaný, kolečka na měkký povrch, sedák z bílého ABS plastu, polštářky potažené červenou textilní kůží.
šířka: 62 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 42 cm

Varianty produktu: Otočné křeslo na kolečkách Carla (SET 2 ks), bílá / černá

Barva

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist