Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Obývací stěna TAHITI dub wotan

Pěkná obývací stěna TAHITI je zhotovena z velmi kvalitního lamina. Barevné provedení nábytku je bílá v kombinaci dub wotan. Zásuvky a dvířka jsou lesklá, ostatní části jsou v matu.

4 790,-
3 959,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: KRI-MALIBU-DWOT
Dodací lhůta do týdne

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Obývací stěna TAHITI dub wotan

Pěkná obývací stěna TAHITI je zhotovena z velmi kvalitního lamina. Barevné provedení nábytku je bílá v kombinaci dub wotan. Zásuvky a dvířka jsou lesklá, ostatní části jsou v matu. Sestava obsahuje 2x TV stolek (š 120,2 x v 29 x h 45,5 cm), police (120,2 x 6 x 21,6 cm), vitrína (45,2 x 100 x 30 cm) a 3x závěsná skříňka (60 x 27 x 30 cm). Tyto části lze libovolně poskládat. Do vitrín lze dokoupit také osvětlení či komodu Bali/Tahiti, které naleznete v naší nabídce. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: dub wotan
hloubka: 45,5
hmotnost: 120
materiál: LTD (lamino)
Místnost: obývák
šířka: 240
Základní barva: Bílá

Obdobné produkty k produktu Obývací stěna TAHITI dub wotan

Kategorie produktu: Obývací stěna TAHITI dub wotan

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist