Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Obývací stěna MEDIO WEISS bílá

Pěkná obývací stěna MEDIO WEISS je zhotovena z velmi kvalitního lamina v barvě bílá, přední část nábytku pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) v bílém lesku. Celkový rozměr stěny je 185 x 37 x 161 cm.

6 723,-
5 556,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: LEM-MEDIAW-BI
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (6)
Podrobný popis produktu Obývací stěna MEDIO WEISS bílá

Pěkná obývací stěna MEDIO WEISS je zhotovena z velmi kvalitního lamina v barvě bílá, přední část nábytku pak z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska) v bílém lesku. Stěna je vybavena zásuvkou v dolní části, vrchními výklopy a z boku stěny jsou umístěny police. Ke stěně je možně doobjednat také LED osvětlení, které je nejen praktické, ale také ozvláštní celkový vzhled. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílý lesk
hloubka: 37
hmotnost: 85
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: obývák
šířka: 185
výška: 161
Základní barva: Bílá

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist