Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Obývací stěna, DTD laminovaná, dub nelson / beton, IOVA

Pěkná moderní obývací sestava IOVA. Zhotovena je z kvalitní laminované DTD (dýhovaná dřevotříska) v barevné kombinaci dub nelson a beton. Rozměry této sestavy jsou 276 x 193 x 48 cm.

13 140,-
10 860,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000186825
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Obývací stěna, DTD laminovaná, dub nelson / beton, IOVA

Pěkná moderní obývací sestava IOVA. Zhotovena je z kvalitní laminované DTD (dýhovaná dřevotříska) v barevné kombinaci dub nelson a beton. Sestava je vybavena LED osvětlením s bílým podbarvením, které je nejen praktické, ale rovněž oživí celkový vzhled obývacího pokoje.


Technické parametry
hmotnost: 140
objem: 0.30

Obdobné produkty k produktu Obývací stěna, DTD laminovaná, dub nelson / beton, IOVA

Kategorie produktu: Obývací stěna, DTD laminovaná, dub nelson / beton, IOVA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist