Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Obraz Kočka - výprodej

Třídílný obraz Kočka zachycuje detailní pohled na obličejovou část kočky s vysokou kvalitou zobrazení.

původní cena
2 975,- Kč
195,-
161,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Dodací lhůta do týdne - poslední 1 ks

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Obraz Kočka - výprodej

Moderní třídílný obraz Kočka, který zachycuje detailní pohled na obličejovou část hnědé kočky, se vyznačuje dlouhou životností, sytostí barev a vysokou kvalitou vyobrazení. Obraz je vytištěn na malířském plátně s vysokou jakostí, které je připevněno na rubu rámu zhotoveného ze sušeného dřeva. Jednotlivé obrazy nepotřebují další rámování, neboť barevný potisk zasahuje i na boky rámu. Zásilka obsahuje tři obrazy o velikosti 30 x 40 cm a veškeré součástky potřebné pro zavěšení. Pro dokonalou ochranu obrazů před poničením je každý z nich zabalen zvlášť a pro převoz je použit karton s polystyrenovou vystýlkou. Obraz Kočka potěší především milovníky těchto čistotných domácích zvířátek.


Technické parametry
počet : 3
rozměr v cm: celkový: 120 x 80
rozměr v cm: obraz: 40 x 80
rozměr v cm: rám: 3,5 x 2,1

Kategorie produktu: Obraz Kočka - výprodej

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist