O nás

INTERION.cz

Vítejte na INTERION.cz. Náš e-shop s nábytkem má tradici již od roku 2011. Za tuto dobu našeho působení jsme vyřídili nespočet objednávek a dotazů ke zboží, které prodáváme. Náš sortiment se za tuto dobu rozšířil a nyní máme v nabídce několik tisíc produktů od ověřených výrobců a dodavatelů a můžete si tak vybírat opravdu z rozsáhlé nabídky. Neustále pracujeme na vylepšení webových stránek a usnadnění vyhledávání a filtrování zboží, abyste našli přesně to, co hledáte. Budeme rádi za každou Vaší zpětnou vazbu.

V nabídce máme několik desítek tisíc produktů z nábytku, doplňků a dekorací do Vašeho domova. Věříme, že si u nás vyberete to pravé a budete spokojeni. My se budeme těšit na Vaši objednávku u nás na www.INTERION.cz.

Doprava, výnos, montáž

Po dohodě jsme schopni zajistit výnos i montáž.

  • 20 míst pro osobní odběr po celé ČR (více zde)
  • Doprava na místo určení od 5 000 Kč zdarma - spolehlivý dopravce doručí nábytek rychle a nepoškozeně, případně reklamaci vyřídíme za Vás v co nejrychlejší termínu.
  • Zprostředkováváme montáž s firmami ve vašem okolí (platí pro celou ČR)

Garance kvality

Pověřujeme zkušené truhláře k provádění fyzické kontroly kvality použitého materiálu a provedení výrobků od našich dodavatelů.