Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   608 00 37 38

Nerezový vestavný dřez KIBA

Moderní nerezový dřez KIBA zhotovený z kvalitního materiálu Cr Ni 18/10 (DIN 1.4301) s vysokou jakostí.

1 511,-
1 249,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Doplňující fotky: (2)
Podrobný popis produktu Nerezový vestavný dřez KIBA

Nerezový dřez KIBA SQUARE je zhotovený z potravinářské oceli s vysokým obsahem chromu a niklu. Tento vysoce kvalitní materiál se vyznačuje vysokou životností a odolností vůči korozi, mechanickému poškození (prasknutí či rozbití), loupání a vysokým teplotám. Dřez je zároveň šetrný k životnímu prostředí, neboť jej lze recyklovat v hutnické výrobě. Hladký povrch se snadno udržuje a vyhovuje tak vysokým hygienickým nárokům. Dřezová plocha obsahuje odtokovou rouru, která ústí do sifonu. Součástí produktu je i přípojka na myčku s veškerým montážním příslušenstvím. Dřez lze namontovat na skříňky o minimální šířce 45 cm. 

Součástí našeho sortimentu jsou i vodovodní baterie Pyramis, které lze ke dřezu dokoupit.


Technické parametry
hmotnost v kg: 4
materiál: nerez
rozměr v cm: vanička: 38,5x38,5x16
šířka x hloubka x výška v cm: 46,5x40,5x16
velikost v cm: odtok: 6

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist