Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Matrace, pružinový, 160x200, TEXEL ALERGIK

Matrace TEXEL ALERGIK. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami z vysoce kvalitního drátu, které se nachází v oddělených taštičkách, čímž se zvyšuje elasticita a přizpůsobivost matrace a tím tvoří efekt vodní postele. Celkové rozměry 160 x 200 x 18 cm.

6 890,-
5 694,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 03011189
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Matrace, pružinový, 160x200, TEXEL ALERGIK

Matrace TEXEL ALERGIK. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami z vysoce kvalitního drátu, které se nachází v oddělených taštičkách, čímž se zvyšuje elasticita a přizpůsobivost matrace a tím tvoří efekt vodní postele. Páteř je díky tomu uložena do přirozeného tvaru (písmene S), což zaručuje velmi komfortní a pohodlný spánek. Pružinové jádro je oboustranně obložené stlačenou plstí a polyuretanovou pěnou T25-25 mm se zvýšenou pružností, potah je ve verzi alergik, který je zhotoven z čalounické látky froté, oboustranně prošívané dutým vláknem 200g/m2 a ve verzi aloe vera, oboustranně prošitý jokem 400 g/m2. Potah matrace je vybaven také praktickým zipem, díky němuž lze potah prát (praní při teplotě do 60 °C). Matrace se hodí pro všechny typy pevných roštů a také pro polohovací rošt TWIN FLEX K. Dodání do 4-6 týdnů.


Technické parametry
hmotnost: 16
objem: 0.5760

Obdobné produkty k produktu Matrace, pružinový, 160x200, TEXEL ALERGIK

Kategorie produktu: Matrace, pružinový, 160x200, TEXEL ALERGIK

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist