Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   605 152 652

Matrace, pružinová, 160x200, PALMEA

Pružinová matrace PALMEA (160 x 200) z čalounické látky a latexovaná kokosovou deskou.

8 210,-
6 785,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 03011688
Dodací lhůta na dotaz

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (1)
Podrobný popis produktu Matrace, pružinová, 160x200, PALMEA

Matrace kde jsou použity taštičkové pružiny 7-zón. Jádro: oboustranně stlačená plst a polyuretanová pěna se zvýšenou pružností a latexovaná kokosovou deskou. Potah: letno-zimní, vyrobený z čalounické látky na jedné straně prošívané protialergickým jokem 200 g/m2 a bavlnou 200 g/m2, na druhé straně prošívaná přírodním ovčím rounem 520 g/m2. Výška matrace 18 cm. Rozměry: 160x200x18 cm. Nosnost: 110 kg. Dodací lhůta 4-6 týdnů.


Technické parametry
hmotnost: 11
materiál: PU pěna, latexovaná kokosová deska
Materiál potahu: čalounická látka, letní-zimní, bavlna
Nosnost (kg): 110
objem: 0.5760
Provedení: jedna strana prošívaná protialergickým jokem
Rozměry š x h x v (cm): 160 x 200 x 18
Typ: pružinová
Výbava: 7 zón

Obdobné produkty k produktu Matrace, pružinová, 160x200, PALMEA

Kategorie produktu: Matrace, pružinová, 160x200, PALMEA

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist