Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Ložnicový komplet (skříň + postel + 2x noční stolek), dub arizona / šedá, GRAPHIC

Moderní ložnicový komplet GRAPHIC. Celý komplet je zhotoven z kvalitní foliované DTD (dýhovaná dřevotříska) v barevném provedení dub arizona. Sestava je složena z postele, 2x nočního stolku a troj-dveřové skříně, která je opatřena zrcadlem.

12 780,-
10 562,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: 0000186746
Dodací lhůta 2 týdny

Zeptejte se nás
Doplňující fotky: (7)
Podrobný popis produktu Ložnicový komplet (skříň + postel + 2x noční stolek), dub arizona / šedá, GRAPHIC

Moderní ložnicový komplet GRAPHIC. Celý komplet je zhotoven z kvalitní foliované DTD (dýhovaná dřevotříska) v barevném provedení dub arizona. Sestava je složena z postele, 2x nočního stolku a troj-dveřové skříně, která je opatřena zrcadlem. Rozměry kompletu (š x v x h): postel – 164,5 x 203,5 x 71,8 cm, noční stolek se zásuvkou – 40 x 30,3 x 35,9 cm, skříň – 138,9 x 192,7 x 54,8 cm. K posteli je možné dokoupit policové záhlaví o rozměrech 194 x 96 x 30 cm a také je nutno doobjednat rošt (160 x 200 cm) a také matraci (160 x 200 cm).


Technické parametry
hmotnost: 142
objem: 0.44

Kategorie produktu: Ložnicový komplet (skříň + postel + 2x noční stolek), dub arizona / šedá, GRAPHIC

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist