Doprava zdarma 20 míst osobního odběru Nábytek na míru Montáž a výnos nábytku
MAXI akce Interion
volejte   775 710 944

Kuchyně VICTORIE 240 bílý santál

Moderní kuchyně VICTORIE. Korpus i sokl jsou z velice kvalitního lamina s bílou 3D strukturou. Dvířka jsou vyrobena z MDF zdobena vyfrézovaným vzorem barvy bílý santál. Celý nábytek je hraněný ABS páskou.

7 144,-
5 904,-bez DPH
počet ks

Objednejte si ještě zboží za 5 000,-
a budete mít dopravu zdarma

1 Chci přidat další zboží a neplatit dopravu 2 Nechci další zboží a dopravu si zaplatím
Katalogové číslo: VER-VICT-V240-BBS
Dodací lhůta 4-6 týdnů

Zeptejte se nás
Podrobný popis produktu Kuchyně VICTORIE 240 bílý santál

Moderní pěkná kuchyně VICTORIE. Korpus i sokl jsou z velice kvalitního lamina s bílou 3D strukturou. Dvířka jsou vyrobena z MDF (středně tvrdá dřevovláknitá deska), zdobena vyfrézovaným vzorem barvy bílý santál. Celý nábytek je hraněný ABS páskou. Spodní dvířka jsou opatřeny polohovatelnými nožkami. V ceně je pouze přední sokl, boční se však dají dokoupit. Dřez, digestoř, pracovní deska a spotřebiče nejsou součástí kuchyně. Skříňky lze poskládat v různém pořadí, tudíž si kuchyni můžete sami sestavit dle svých možností a představ.

Kuchyni se skládá ze:

spodních skříněk - výška 82 cm, hloubka 48 cm, šířka:

60 cm skříňka dvoudveřová pod dřez, 80 cm dvoudveřová skříňka se dvěma zásuvkami a 40 cm jednodveřová skříňka

horních skříněk - výška 72 cm, hloubka 32 cm, šířka:

60 cm dvoudveřová skříňka, 80 cm dvoudveřová vitrína, 40 cm jednodveřová skříňka a 60 cm dvoudveřová skříňka nad digestoř

Obrázek je ilustrační. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu.


Technické parametry
Barva detailně: bílá/bílý santál
hloubka: 48/32
hmotnost: 140
materiál: LTD (lamino), MDF
Místnost: kuchyně
šířka: 240
výška: 82/72
Základní barva: Bílá

Doplňkové produkty

Obdobné produkty k produktu Kuchyně VICTORIE 240 bílý santál

Kategorie produktu: Kuchyně VICTORIE 240 bílý santál

Co bude po odeslání objednávky

1. Jakmile odešlete objednávku, obratem Vám přijde e-mail s potvrzením o jejím přijetí a s rekapitulací v příloze, kde si můžete ještě jednou zkontrolovat údaje, které jste vyplnili, i zboží, včetně jeho variant, které jste si vybrali. Pokud by něco nesedělo nebo jste si ještě něco rozmysleli, odpovězte na tento e-mail a my údaje opravíme dle Vašich požadavků.

2. Nejpozději do následujícího pracovního dne obdržíte další e-mail, kde Vás budeme informovat o předpokládaném termínu expedice Vaší objednávky. Většinou bude termín odpovídat době dodání, uvedené u produktu na našich stránkách.

3. Jeden až dva dny před odesláním zboží Vám pošleme e-mail s uvedením konkrétního dne doručení , čísla zásilky a s kontaktem na přepravce pro případ, že byste chtěli termín dodání změnit, případně se dohodnout na čase, kdy budete moci zásilku převzít. Dopravce se Vám bude snažit v rámci svých možností vyhovět.

4. Pokud jste si přiobjednali výnos nebo montáž, budeme Vás dva dny před dodáním kontaktovat telefonicky, abychom zjistili podmínky, dohodli termín a mohli Vám sdělit předběžnou cenu těchto služeb.

5. V den doručení zboží prosím buďte „na příjmu“ protože budete telefonicky nebo SMS kontaktováni přepravcem, který Vám sdělí, kdy k Vám se zbožím dorazí.

6. K převzetí zboží od přepravce prosím přistupujte zodpovědně a jakoukoliv závadu zapište do přepravního listu. Podpisem přepravního listu dopravci potvrzujete, že Vám předal zásilku nepoškozenou.


Děkujeme za Vaši objednávku a věříme, že budete spokojeni.

Nábytek podle druhu
Nábytek podle místností
Informace

TOPlist